.

.

Modengzhe Пар Сино Обоени HD Прилагодливи Автомобил Страна Крило Огледало Анти-Отсјај Задните Прикажи Странични Ретровизори

Modengzhe Пар Сино Обоени HD Прилагодливи Автомобил Страна Крило Огледало Анти-Отсјај Задните Прикажи Странични

DEN 983.76

Пристапност
Во достапна форма

【ПАКЕТ】1 x Левата Страна Огледало; 1 x Десната Страна Огледало. 【МАТЕРИЈАЛ】Направени од сина загрева стакло со пластична обвивка. 【FUCNTION】, Главно, да ја зголемува својата видливост и да се подобри безбедноста. 【ФУНКЦИЈА】Сино обоени анти-отсјај стакло, филтер автомобил светла и зраци, ви нудиме подобра видливост додека возите. 【Ве МОЛИМЕ да ОБРНЕТЕ ВНИМАНИЕ】Ние не се продаваат брендови metioned погоре и подолу (ако ние не зборуваме), сите познати брендови што споменавме само за компатибилност на референцата само, ве молиме да се свесни.Спецификација на производот : Стакло во Боја : Сина Школка во Боја : Црна Апликација : Страна Крило Огледало Огледало Големина : 5 x 3 инчи (L*W) Вкупната Големина : 5.5 4.0 x x 3.4 инчи (L*W*H) Монтажа База Големина : 3.65 x 1.2 инчи (L*W) Дупка Центри : 61mm / 2.4 инчи Дупка со Дијаметар : 4mm / 0.15 инч.

Главните карактеристики

Избор на клиент