.

.

Lunarable Виножито Ранец, Апстракт Линии Гордост Тема, Трајни Сите Намена Торба

Lunarable Виножито Ранец, Апстракт Линии Гордост Тема, Трајни Сите Намена Торба

DEN 503.76

Пристапност
Во достапна форма

КАТНА ПРОСТОР : Mesh џеб за шише за вода, лаптоп оддел & мали прегради во предниот дел.МАТЕРИЈАЛ : висококвалитетен полиестер.Боја во печати : Multicolor.Рамо ремени се прилагодливи и исто така има носат справи.

Главните карактеристики

Избор на клиент