.

.

Legrand 078714 Притисни Копче за Префрлање 6A 250V 1 Mode White

Legrand 078714 Притисни Копче за Префрлање 6A 250V 1 Mode White

DEN 704.40

Пристапност
Во достапна форма

Притисни копче 6 A 250 V 1 Modd Бела.Legrand брендирани switch.Производ Референца : 078714. Квалитетот се применува на сите производи е еден од стратешките точки на Legrand е политика.Legrand е светски водечки индустриски група на производи и системи за електрични инсталации и информациски мрежи.

Главните карактеристики

Избор на клиент