.

.

KATUR Extremenly Светла H3 Дење Работи Светилки или Светла за Магла ВРВОТ Напредни CSP LED Чипови Автомобил светилки drl Led - 6500K Xenon Бела 1600LM IP68 Водоотпорен 80W - 3 Год Гаранција

KATUR Extremenly Светла H3 Дење Работи Светилки или Светла за Магла ВРВОТ Напредни CSP LED Чипови Автомобил

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Пакет се Вклучени : 1 Сет Бела H3 CSP Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Магла Светилки ** се Надевам дека ќе имаат среќен онлајн шопинг, ве молиме љубезно пребарување Ka Tur да се најде посоодветно LED Светилки за вашиот автомобил**. *Во рок од 3 години нема причина да се вратат.Брзо ротирачката фан на дното на светло тело за да бидете сигурни на топлина може да се пренесат во воздухот брзо. * Супер Долг животен век : >100,000 часа, Сите-во-Едно LED Дневни работи Светилки, Лесно Plug & play Инсталација.

Главните карактеристики

Избор на клиент