.

.

OUYIO Преносни Ѓубре Торба Рек BBQ Пикник Пластична Кеса Полица за Заштита на Животната средина Железо Жица Виткање Полица за Кампување

OUYIO Преносни Ѓубре Торба Рек BBQ Пикник Пластична Кеса Полица за Заштита на Животната средина Железо Жица

DEN 2335.20

Пристапност
Во достапна форма

Свитлива, лесен и пренослив, лесен за носење и употреба.Едноставно отворете го ѓубре торба носителот, место на 33‑галон ѓубре торба на горниот раб, и пополнете го со празни раце.Количка за ѓубре торба носителот и носителот направи тоа лесно да се добие, лисја и други ѓубре во ѓубрето торба.Железо жица рамка assembles и disassembles во секунди за ефикасен транспорт и складирање.Многу погодна за кампување, пикник, скара и други активности.Спецификација : Предмет тип : Ѓубре Рек Материјал : железо Боја : Како на сликата прикажани Тежина : Околу. 300g Цел : Пикник преносни ѓубре торба рек Пакет Листа : 1 x Ѓубре Рек Забелешка : Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Главните карактеристики

Избор на клиент