.

.

Селски Леано Железо Црна Мечка Шепа Крпа Прстен и Носителот Сет

Селски Леано Железо Црна Мечка Шепа Крпа Прстен и Носителот Сет

DEN 814.80

Пристапност
Во достапна форма

ВКУПНАТА ГОЛЕМИНА : Крпа Прстен : 9.5 Инчи Висок 4.5 Инчи Долго, 1 Инч Широк со 4.5 инчен Дијаметар Прстен.Крпа Бар : 1 Инчи Долго, 6 Инчи Широка, 4.5 Инчи Висок.ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ - Направена на Висок Квалитет на Леано Железо За Години на Одржување Слободни Екранот.СЕЛСКИ ЛОЖА КРАЈ : Класична Црна Емајл Слој.ЛЕСЕН ЗА МОНТИРАЊЕ : Пред Drilled Завртка Дупки.ГОЛЕМА WOODSY АКЦЕНТ : За каква Било Жалба или Лов на Оркестарот.Овој сет на црна мечка и мечка шепа леано железо носителите на функции класична црна глеѓ заврши за одличен ретро земја изглед.Да ги користат во кујната или во близина на бар, наместо на бања.Крпа прстен мерки 9.25 инчи висок, 4.15 инчи долго и 1 инчен длабоко, и крпа бар мерки 11 инчи долго, 6 инчи висок и 55 инчи, широк.Секое парче пристигнува со два пред-drilled монтажа дупки за брза и лесна инсталација.Тие се направи голем акцент за кабини, руралните retreats и ловечки домови.

Главните карактеристики

Избор на клиент