.

.

Homyl Десктоп Екранот Tripod 3D Печатење Месеци за DJI Лесно да се Носат Стојат Адаптер за Полнење - за DJI Воздух Air2 2S

Homyl Десктоп Екранот Tripod 3D Печатење Месеци за DJI Лесно да се Носат Стојат Адаптер за Полнење - за DJI

DEN 530.40

Пристапност
Во достапна форма

* Tripod Заградата Планината се само околу 100g тежат, компактен и лесен, лесно да се носат во движење. * Компатибилен со DJI Летало додатоци. * Со овој планината, на летало може да бидат прикажана на десктоп како уметничко дело, што го прави убава декорација. * Користи 3 D технологија на печатење, на предната и задната агли може да се прилагоди. * Изработени од еко-пријателски пластични материјали, цврсти и издржливи, а тука се и фини линии на површината, убав изглед.Опис : - Компатибилен со DJI Летало додатоци. - Изработени од еко-пријателски пластични материјали, цврсти и издржливи, а тука се и фини линии на површината, убав изглед. - Користи 3 D технологија на печатење, на предната и задната агли може да се прилагоди. - Со овој планината, на летало може да бидат прикажана на десктоп како уметничко дело, што го прави убава декорација. - Tripod Заградата Планината се само околу 100g тежат, компактен и лесен, лесно да се носат во движење.Спецификација : - Материјал : Пластика - Компатибилен Производ : за DJ Mavic - Тип : Десктоп Екранот Tripod Месеци - Боја : Black Size Табела : 14x9x4cm/5.51x3.54x4inch Package Вклучува : 1 Парче Екранот Tripod Mount Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Главните карактеристики

- Material:
Plastic
- Compatible Product:
for DJ Mavic
- Type:
Desktop Display Tripod Mounts
- Color:
Black
Size Chart:
14x9x4cm/5.51x3.54x4inch :
Package Includes:
1 Piece Display Tripod Mount :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :
Избор на клиент