.

.

Фризерски Алатка за Складирање, Патување Прибор за Пакување Организаторите Ранец Берберот Стил Алатки Отворено Патување Рамената Торба Фризер Торба Големи Мобил?

Фризерски Алатка за Складирање, Патување Прибор за Пакување Организаторите Ранец Берберот Стил Алатки Отворено

DEN 5760.72

Пристапност
Во достапна форма

Косата Фризерски Алатка-Фризер алатки ранец : Разумна и user-friendly изглед дизајн, кои можат да се сместат на фенови за коса, коса straighteners или електрични clippers, ножици, чешли и косата клипови, итн., што е погодно за сортирање и преземање надвор потребните алатки.косата алатка организатор-Направен од високо-квалитет СТП кожа, мека и еколошки, постабилна и издржливи, можат да се користат во професионални салони или лични патување и козметички кеси, пренослив дизајн, лесно да се носат.козметологијата торба коса-Прилагодлив рамо, рака, таписерии изработка, едноставен и елегантен целокупниот изглед, професионално и практично, може да се користи за професионална салон за лична употреба или за патување и козметички торба употреба.торба фризер кеса-Големи-капацитет фризерски складирање торба : На чанта има главната преграда која може да се одржи некои големи алатки, како што се фенови за коса, коса straighteners или електрични clippers; постојат повеќе џебови, торба може ефективно да се организираат уредни алатки, како што се ножици, чешли и Косата клипови за коса, clippers и други фризерски tools.берберот случаи за преносни дизајн на ранец е разноврсна и може да се користи како обична патна ранец.Тоа е многу погоден за жените косата стилисти со големи мобилниот фризерски конференција кеси.Разумни и хуманизирано дизајн на изгледот, погодно да се класифицираат и да се извади алатки ви треба.Голем капацитет за складирање, може да се користи за чување на ножици, чешли, косата clipper и други фризерски tools.Направени на квалитетот СТП кожа, мека и еко-пријателски, стабилна и трајни производи за употреба.Таписерии изработка, целокупната изгледа едноставен и елегантен, стручни и практични.Ранец пренослив дизајн, мулти-функционални, може да се користи како обична патна рамената торба.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hairdressing Tool Storage Bag
Material:
Oxford Fabric
Color:
Black
Size:
Approx. 47 x 37.5 x 8cm / 18.5 x 14.8 x 3.1in
Package List:
1 x Hairdressing Tool Storage Bag :
Thank you for your choice and hope you have a happy shopping :
In order to ensure that you receive the package as soon as possible, please fill in the detailed address (street, house number, zip code) :
If you have any questions during use, please feel free to contact us :
We will serve you wholeheartedly :
best wishes :
Избор на клиент