.

.

Бул Црвени Бебе Момчиња PFG Vented Риболов Кошула Копчето До Едно Парче (8 Боја Опции)

Бул Црвени Бебе Момчиња PFG Vented Риболов Кошула Копчето До Едно Парче (8 Боја Опции)

DEN 767.76

Пристапност
Во достапна форма

Копче затворање.Тоа е секогаш забавно да се облекуваат вашето бебе во стилски облека.Ова парче стил Bull Red риболов кошула е дизајниран да им даде на вашето дете и удобност и стил.Маиците се совршени за секој ден се носат, без разлика дали тоа е патување на брод, на плажа, или лов на екскурзија.На лесни материјали чува бебето удобно во секое време.Тој може да ползи, прошетка или седат без чувство на сит или затворен.Секоја кошула има предни џебови и копчиња.На Bull Red риболов доаѓаат во кошули спектар на забава бои за да одговара на било облека.Бои вклучуваат Океанот Сина, француски Сина, Војска Зелена, Црвена, Виолетова, Бела, Жад, Кралска Сина, и многу убава Розова боја.На едно парче стил им овозможува на бебето да се носат само кошула кога игра дома.Вашиот малку ќе изгледа толку симпатична, може да се најдат себе си со еден од секоја боја.Исто така можете да најдете светло обоени BR логото на предниот џеб и задната страна на секоја кошула.Тоа е секогаш забавно да се облекуваат вашето бебе во стилски облека.Ова парче стил Bull Red риболов кошула е дизајниран да им даде на вашето дете и удобност и стил.Маиците се совршени за секој ден се носат, без разлика дали тоа е патување на брод, на плажа, или лов на екскурзија.На лесни материјали чува бебето удобно во секое време.Тој може да ползи, прошетка или седат без чувство на сит или затворен.Секоја кошула има предни џебови и копчиња.Исто така можете да најдете светло обоени BR логото на предниот џеб и задната страна на секоја кошула.ÊThe Bull Red риболов доаѓаат во кошули спектар на забава бои за да одговара на било облека.Бои вклучуваат Океанот Сина, француски Сина, Војска Зелена, Црвена, Виолетова, Бела, Жад, Кралска Сина, и многу убава Розова боја.Замислете спарување на сина кошула со khakis, или црвена кошула со еден пар на панталоните.На едно парче стил им овозможува на бебето да се носат само кошула кога игра дома.Вашиот малку ќе изгледа толку симпатична, може да се најдат себе си со еден од секоја боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент