.

.

Hengzongsm 10 3DWaterproof Симулација Плочка Ѕид Налепници, PVCSelf-Лепило Ѕид Цвет Mural Ѕид Декорација Дома Кујна Бања Дом Отворено Децата Спална соба Декорација (7.87X7.87 во, #001)

Hengzongsm 10 3DWaterproof Симулација Плочка Ѕид Налепници, PVCSelf-Лепило Ѕид Цвет Mural Ѕид Декорација Дома

DEN 303.84

Пристапност
Во достапна форма

【Дизајн на производот карактеристики】 : избраниот високо-квалитетни и безбедни ПВЦ материјали, не-токсични, добра густина, лесно да се во боја, деликатна и удобно. 300 DPI со висока прецизност за печатење, прецизни детали и светли бои.Вода-доказ и масло-доказ, лесен за чистење и не е лесно да исчезнат, неопходни за домашна кујна декорација, висока температура отпор, и надворешна употреба. 【Висока вискозност】 : самолепливи, случаен колаж и сечење, откине заштитна хартија на задната страна, се држи мирно, лесен за ракување, лесно да ги красат домот, по кинење off, нема трага на ѕид, можете да ги користите со лепило повеќе пати. 【Погоден за ѕид декорација】 : силна лепливоста, може да се лупено надвор и да се вметнат, не е лесно да се падне, издржливи.Можете да ја користите за да ги красат дневна соба, спална соба, бања, детски соба, дом, канцеларија, училиште ѕид, расадник, desktop, врата, стакло, прозорецот, продавница, погоден за сите рамни ѕидови. 【Големина избор】 : Секој пакет содржи 10 самолепливи ѕид налепници.Ние ви обезбеди со 4 големина опции : приближно 3.93x3.93 инчи, 5.9x5.9 инчи, 7.87x7.87 инчи, 11.8x11.8 инчи.Изберете големина што одговара на вас и веднаш да се направи вашиот дом убава. 【По-продажбата на услугата】 : Ние се заблагодарам на секој клиент и да се стремиме да се направи секој клиент задоволни, па ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Ние со нетрпение очекуваме да вашата предлози и сугестии да ги реши вашите проблеми.верувајте ни.Висока температура отпор.Водоотпорен и не се лизга.За повеќе употреби.

Главните карактеристики

Избор на клиент