.

.

JUSTZHENFENG Fluke 117 115 F117C F17B + F115C Multimeter Покрие Случај Носи Торба Преносни Заштитна Кутија Рака Алатка Организатор

JUSTZHENFENG Fluke 117 115 F117C F17B + F115C Multimeter Покрие Случај Носи Торба Преносни Заштитна Кутија Рака

DEN 521.76

Пристапност
Во достапна форма

Наменета за професионални workloads Нашите колекции се прилагоди колекции со пространа на ентериери и се дизајнирани да ги задоволат потребите на одржување алатки, електрични алатки, и тешки хардвер.Голем Простор за Складирање максималната големина на нашиот случај е 23*14*8cm / 9.1*5.5*3 во, обезбедува одлична заштита за да го задржи надвор од штрајк, шок, scrape.MESH ЏЕБ : тоа дизајниран со мрежа џеб, Средно преграда за складирање на тест води, батерии, therrmo сонда и други алатки.Нашиот случај карактеристики зглоб заврши кој овозможува лесен и удобен за преносливост на go Compared на традиционалните ЕВА нашиот случај е направен од ecofriendly материјали за да се спречи од ужасна миризба.Тежок случај патна торба за Дигитални Multimeter е направен од премиум Тешко ЕВА да се обезбеди трајност и longlasting перформанси Тешко ЕВА да се обезбеди трајност и долго-траен перформанси.Наменета за професионални workloads Нашите колекции се прилагоди колекции со пространа на ентериери и се дизајнирани да ги задоволат потребите на одржување алатки, електрични алатки, и тешки хардвер.Спецификации : Боја : black Material : EVASize : 23*14*8cm / 9.1*5.5*3 in Suit за : F115 C F116 C F117 C FLUKE15 B+ FLUKE17 B+ FLUKE18 B+ FLUKE17 B+Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.Ве молиме овозможи 1-3мм мало отстапување се должи на рачно мерење.Ви благодариме!Пакет се вклучени : 1 * Тешко Multimeter Shockproof Случај ЕВА Торба.

Главните карактеристики

Избор на клиент