.

.

NUOBESTY 2 парчиња Торта Кутии со Прозорецот Мала Пекарница Кутии Тесто Кутии Печење Кутии Cupcake Превозници Индивидуални Извади Контејнери За Роденден, Свадба Бела 10inch

NUOBESTY 2 парчиња Торта Кутии со Прозорецот Мала Пекарница Кутии Тесто Кутии Печење Кутии Cupcake Превозници

DEN 477.36

Пристапност
Во достапна форма

2 парчиња Торта Кутии со Прозорецот Мала Пекарница Кутии Тесто Кутии Печење Кутии Cupcake Превозници Индивидуални Извади Контејнери За Роденден, Свадба Бела 10inch.По добивањето тоа, може да се соберат во кутија себе, кој е многу едноставна.Многу погодна за домашни печење, партии, Денот на Вљубените или продажба на мало, печење продажба, домашно подароци, итн.Направени од премиум хартија материјали, цврсти и издржливи, направете вашиот торта повеќе атрактивни.Голема за да се направи стилски торта и високи торта кутии се дизајнирани да се одржи 1 основен капитал (тиер колачи.Опис сакате да бидете хит на вашата партија или треба некои многу подарок кутии да се спакувам вашиот роденден торта?Овие убава торта кутии се совршени за водење на сите ваши вкусни печива безбедно додека сте во движење.Земете го вашиот торта кутии на рецка со овие доста ќе вашите клиенти и пријатели.Карактеристики - Димензии : 26. 00 X26. 00 X18. 00cm/. 10. 22 X10. 22 X7. 07in.- Материјал : Хартија.- Направени од премиум хартија материјали, цврсти и издржливи, направете вашиот торта повеќе атрактивни.- На елеганција роденденска торта кутија ќе им даде на вашиот торта подобар визуелен ефект.- По добивањето тоа, може да се соберат во кутија себе, кој е многу едноставна.- Многу погодна за домашни печење, партии, Valentine' s Day или продажба на мало, печење продажба, домашно подароци, итн.- Голема за да се направи стилски торта и високи торта кутии се дизајнирани да се одржи 1 основен капитал (тиер колачи.Пакет Вклучувајќи 2 x Торта Пакување, Кутии.

Главните карактеристики

Избор на клиент