.

.

Libbey Амбасада Royale Iced Чај Очила LIB 3716

Libbey Амбасада Royale Iced Чај Очила LIB 3716

DEN 1295.76

Пристапност
Во достапна форма

Висок квалитет на економска цена.Рафинирани, класичен дизајн.Safedge Rim и Нога.Однесувајте се кон вашиот патрони како член на кралското семејство без кршење на банката; изберете економски цени Амбасада Royale очила.Рафинирани, класично дизајниран iced чај очила секогаш се направи позитивен впечаток.Safedge Rim и Нога се спротивстави на chipping.

Главните карактеристики

Избор на клиент