.

.

Перат Винил Ткаени Маса Душеци Отпорни на Топлина Placemats Сет од 8(18x13 инчен),Големина:8pcs 13 Wx18 L( Бледо, Злато & Браун)

Перат Винил Ткаени Маса Душеци Отпорни на Топлина Placemats Сет од 8(18x13 инчен),Големина:8pcs 13 Wx18 L( Бледо,

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

➽Материјал за Квалитет : 70%Надворешниот винил+ 30% Внатрешен Полиестер Предиво, тогаш Ткаат како Ткаенина,handcut ,ефективна отпорност на топлина од околу ≤212℉(100℃). ➽Карактеристики : 100% Водоотпорни и Лесно да се Чисти : на placemats' назад на желе, на кујнската маса placemats се водоотпорни, исто така, овие дамки доказ placemats се лесни за чистење, само со користење на мокра крпа или марамче за да ги исклучите кога на маса душеци имаат некои течности, или одат да се мијат главата на Божиќ placemats со мека четка откако ќе заврши СКАРА или оброк време. ➽Пакет Големина : Користете opp вреќа пакет вклучуваат placemats сет од 8,секој placemat големина во врска со 18x13 инчен (46x33 см).Сите placemats се намали од страна на страна,Можеби приближно 0.4 инчи, повеќе или помалку. ➽Дома Декорација&Надворешната врата за употреба : Мода placemat ќе биде совршена декорација и квалитет на живот на вашиот дом,јадење сала, кујна,хотел и бизнис канцеларија, Одлична за СКАРА ,под вашето кафе создателот, патио, надвор партии и неформални кујна украси. ➽Она што ќе добиете : Високо квалитетни ПВЦ placemats во сет од 8,Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас секогаш кога ви треба,Пријателски Потсетување, Ткаени мат, па тоа може да течење на вода лесно и без машина за миење.Перат Винил Ткаени Маса Душеци Отпорни на Топлина Placemats Сет од 8(18x13 инчен),Големина : 8pcs 13"Wx18"L(Бледо, Злато & Brown) / (трајни и тежината е 90g/компјутери) / Не се Лизга / Wipeable Мода Placemats.

Главните карактеристики

Избор на клиент