.

.

Xirfuni Милениче Хрчак Сад, Пет Хранење Сад Дрво Милениче Чинија за Закуска за Храна

Xirfuni Милениче Хрчак Сад, Пет Хранење Сад Дрво Милениче Чинија за Закуска за Храна

DEN 234.96

Пристапност
Во достапна форма

Направени од високо‑квалитет applewood материјал, практични и здрави, и тој е безбеден и не‑токсични за домашни миленици.Оваа applewood сад може да се користи за храна или ужина, можете едноставно да се мијат пред употреба.Тоа е погодно за домашни миленици да се хранат, и тоа е повеќе погоден за домашни миленици да се јаде и пие.Тоа е погоден за мали миленичиња како што chinchillas, хрчаци, и hedgehogs.На ѕидот на храната сад е густа, не е лесно да се носат, залак отпор и за многу практични.Дрвени храна чинии се повеќе погодни за мали миленичиња, додавање на храна е многу удобен, уникатен и издржливи.Функција : 1. Тоа е погодно за домашни миленици да се хранат, и тоа е повеќе погоден за домашни миленици да се јаде и пие.Тоа е погоден за мали миленичиња како што chinchillas, хрчаци, и hedgehogs.2. Направени од високо‑квалитет applewood материјал, практични и здрави, и тој е безбеден и не‑токсични за домашни миленици.3. Дрвени храна чинии се повеќе погодни за мали миленичиња, додавање на храна е многу удобен, уникатен и издржливи.4. На ѕидот на храната сад е густа, не е лесно да се носат, залак отпор и за многу практични.5. Оваа applewood сад може да се користи за храна или ужина, можете едноставно да се мијат пред употреба.Спецификација : Предмет Тип : Хрчак Applewood Храна Bowl Material : Applewood + Трева Cake Product Големина : Внатрешен Дијаметар : Прибл. 5cm / 2in Height : Прибл. 5cm / 2in(дневникот производ има 0‑1cm / 0-0.4 во грешка.)Тежина : Околу. 129g / 4.6 оз Пакет Листа : 1 x Храна Bowl Note : Постојат некои разлики во секоја од дневникот производи.

Главните карактеристики

Item Type:
 Hamster Applewood Food Bowl
Material:
Applewood + Grass Cake
Product Size:
 
Internal Diameter:
Approx. 5cm / 2in
Height:
Approx. 5cm / 2in
(The log product has a 0‑1cm / 0‑0.4in error.) :
Weight:
 Approx. 129g / 4.6oz
Package List:
1 x Food Bowl :
There are some differences in each of the log products. :
Избор на клиент