.

.

1962-65 Нова FB Ѕид Decal Гроздобер 3D Цртан филм Автомобил Подвижен Налепници Винил Ѕид Налепници за Детска Соба

1962-65 Нова FB Ѕид Decal Гроздобер 3D Цртан филм Автомобил Подвижен Налепници Винил Ѕид Налепници за Детска

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Направен во САД.BRAND NEW Custom Печатени Ѕид Графички.Повеќе Бои и Варијанти.Испраќаат секој ден во 4pm. 100% Задоволството на Клиентите или вашите пари назад.Важно!!Големина на овој графички е кажано во Насловот.Ве молиме порака мене, ако сакате поголема.Обичај Печатени Мускулите Автомобил и Камион Ѕид Decals од Fatcat Ѕид Графика.Ви благодариме за прикажување на моите огласи.Јас ќе бидам додавање над 800 огласи во наредните недели.Ве молиме навратете често да се види на сите нови уметнички дела, јас ќе се постават.Овие се страшни за Човекот Пештери, Гаражи и за внатрешни простории.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Овие се дебели 6 Мили винил decals..но тие ќе работат само и на мазни површини како што се насликани base, Врати, Стакло итн.Тие нема да работат добро на свежи бои или вештачки текстура површини.

Главните карактеристики

Избор на клиент