.

.

Vance & Hines 2.5 во Тивка Одбивни 21899

Vance & Hines 2.5 во Тивка Одбивни 21899

DEN 1919.76

Пристапност
Во достапна форма

1 1/2 во.тивко одбивни за Vance и Hines 3 во.пригушувач.Се продава секој.Vance & Hines Факултативна 1.5 во.Тивко Одбивни - 21899. Тивко одбивни од Vance & Hines Димензии : К. Г. на Предната страна : 2 3/8 во.О.Г.на заднината : 2 3/8 во.Јас.Г.од Центарот за Одбивни : 1 во 1/4.штекерот на крајот I. D. на Центарот за Одбивни : 1 3/4 во.влезот крајот Должина : 13 во 1/8.Може да Се Користи Со Wrap : Да Заврши Вклучени : Да Монтажа Завртки се Вклучени : Yes (еден) Навој Вметнете за Монтажа : Да Монтажа Гром на Крајот или Страна : Страна.

Главните карактеристики

Избор на клиент