.

.

ЛАК Под Автомобил Поправка Ергономски Creeper,Механичар Creeper со Флексибилни Универзална Тркач,потпирачи за глава и Алатка Послужавник,Ергономски Палубата,Возен Укра?

ЛАК Под Автомобил Поправка Ергономски Creeper,Механичар Creeper со Флексибилни Универзална Тркач,потпирачи за

DEN 3788.40

Пристапност
Во достапна форма

▶Creeper употреба на завртки за засилување осигурува стабилност на производот и го олеснува работата. ▶Преносни рачка, дизајн на дршката го прави лесно да се движат брзо и го носат околу брзо по работа. ▶Длабоко алатка кутија, продлабочување алатка слот дизајн може да се одржи повеќе алатки и да ги поставите како ви се допаѓа. ▶Мека кожа потпирачи за глава, меки и удобни, што ќе ви овозможи да ја заврши својата работа во удобна и опуштена состојба. ▶Ние секогаш сме одговорни за нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Пластични creeper Лежи Одбор е многу силна.Дршката е лесно да ги собереш, позиција или транспорт, и е ергономски дизајниран■ спецификација на Производот■ Пакет се Вклучени : ◆Материјал : PE1 creeper Лежи Одбор само■ Совет : ◆ Ние само го продаде creeper Лежи Одбор , не вклучувајќи и други украси.◆ Не допирајте или биде блиску до огнот извор за да се избегне топење деформација◆ Поради проблеми со светло, дисплеј, итн., бојата разлика на производот е нормално.◆Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да ни оставите порака и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент