.

.

Адвокатско Лизга Отпорни Работа Чевли Храна Услуга Чевли Не Се Лизга Црна Професионален Готвач Чевли

Адвокатско Лизга Отпорни Работа Чевли Храна Услуга Чевли Не Се Лизга Црна Професионален Готвач Чевли

DEN 911.76

Пристапност
Во достапна форма

Гумен ѓон. [ЛИЗГА ОТПОРНИ ТЕХНОЛОГИЈА] масло - и се лизга-отпорни не-означување outsoles чувајте ги вашите чевли,можете да се фокусираат на својата работа без да се грижиш за лизгава подови. [БЕЗБЕДНОСТА на ПРВО место] Нашата работа чевли лесно не се деформирани од штетни материи и одржување на влечење на лизгава површини. [МЕКА INSOLE] Екстремно флексибилен,лесен за чистење и лесно да се лизга за вклучување/исклучување,мемориска пена што контури на нозете идеален за долго час работа. [РАБОТИ во текот на целиот ДЕН] чевлите се дизајнирани да бидат исклучително светлина за да се обезбеди најдобри одење искуство за време на вашиот долги работни часа. [ЗА СИТЕ ЗАНИМАЊА] Погоден за готвачи,медицински сестри,gardeners,фабрички работници и сите други индустриски работници кои што се лизга отпорни обувки.

Главните карактеристики

Избор на клиент