.

.

Scicalife 4pcs Нерѓосувачки Челик Завртка Тема Теренот Мерач Алатка Поставите Центар Gage за Индустриски Мерења

Scicalife 4pcs Нерѓосувачки Челик Завртка Тема Теренот Мерач Алатка Поставите Центар Gage за Индустриски Мерења

DEN 478.56

Пристапност
Во достапна форма

Лесен за употреба, светлина и деликатна, со прецизни мерења и едноставен дизајн, кои може да се користат и издржливи.корисно за проверка на алатката за помош при сечење на конците во метал вртење стругови.Изработени од челик.Површината полиран мазна, добра еластичност, елегантен изглед.Една нишка мерач модел.Може да се користи за мерење на метрички и инчни завртка тема.Преносни да ја користите.Броевите се јасно обележани и лесно да се прочита.Опис мерач може точно да се измери внатрешни и надворешни завртка теми со различни димензии.Темата на теренот мерач може да се здипли во џеб големина и е лесен и лесно да ги носите.На заби рабовите остро се дефинирани и броевите се печат и лесен за читање.Карактеристики - Боја : Сребро.- Материјал : Челик.- Големина : Околу 6. 90 X1. 70 X1. 40cm/ 2. 71 X0. 67 X0. 55in ( Конец колосек ).- Големина : Околу 6. 00 X2. 00cm/ 2. 36 X0. 78in ( Центар колосек ).- Една нишка мерач модел.Може да се користи за мерење на метрички и инчни завртка нишка.- Преносни да ја користите.Броевите се јасно обележани и лесно да се прочита.- Изработени од челик.Површината полиран мазна, добра еластичност, елегантен изглед.- Лесен за употреба, светлина и деликатна, со прецизни мерења и едноставен дизајн, кои може да се користат и издржливи.- корисно за проверка на алатката за помош при сечење на конците во метал вртење стругови.Пакет Вклучувајќи 1 x Завртка Теренот Мерач 1 x 55 °Центар Мерач 2 x 60 ° Центар Величини.

Главните карактеристики

Избор на клиент