.

.

Преносни Шминка Огледало Шминка Огледало Десктоп Нордиските Едноставна Countertop Огледало Минималистички Креативен Дизајн In Суета Огледало Принцеза Огледало Дескто

Преносни Шминка Огледало Шминка Огледало Десктоп Нордиските Едноставна Countertop Огледало Минималистички Креативен

DEN 3454.32

Пристапност
Во достапна форма

High-end quality оптичко стакло ви овозможува да ги видите сите детали на целото лице, овозможувајќи ви да совршен шминка.И тоа е погоден за мажите и жените. ★ Вистински материјал метална база, влага и корозија, висока температура, силни и издржливи, лого. ★ Висока дефиниција сребро е оближена со висок квалитет огледало, внимателно полиран, без мирис, без боја, не е лесно да се скрши, сликата е јасно и точно. ★Производот е благородна и елегантен злато со огледало со дијаметар од 30cm. ★Дизајнот е роман, огледало процесот е едноставен и елегантен, погоден за сите видови на стилови.Portability It лесно може да се носи насекаде.Тоа е, исто така, светлината и компактен, што го прави најдобро шминка придружник за вашите патувања.Многу погодна за подарок giving The суета огледало е едноставно во дизајнот, но уникатен.Тоа може да стојат на маса, биро, бања или било countertop сакате да се постигне саканиот ефект.Тоа е исто така одличен избор за подарок за роднини и пријатели.☆☆ Име : Минијатурни tabletop суета огледало☆☆ рамка материјал : метал☆☆ Огледало материјал : стакло сребро позлатен огледало☆☆ Процес : Кастинг / притискање / полирање / позлата☆☆ облик : тркалезна☆☆ боја : злато☆☆ стил : едноставен Европски стил☆☆ Карактеристики : висок квалитет, едноставни и роман☆☆ функција : завршувањето шминка, облека☆☆ е Применливо : бања, облекување маса, се мијат слив, табела врвот☆☆ време на Испорака : Ние обично брод во рок од 1~3 дена, и проценува пристигнување време е 9~15 работни дена.☆☆ Answer : ___________________________ Note : (1) Ние само го продаде огледала, и остатокот на предмети се користи само за рекламирање ефекти.(2) Чиста рачни мерења на локации, може да постојат неколку сантиметри на грешка (во рок од 3 cm)(3) Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе одговориме на вашите прашања.(4) имаме многу слични топла производи, ве молиме кликнете на за да влезете во нашата продавница, ние ќе ги најдете на производи наменети за вас во секое време.

Главните карактеристики

Избор на клиент