.

.

Hello Kitty Симпатична Канцелариски Безбедност Капа Безбедно Режа 1PC (Розова/Црвениот) (Црвено)

Hello Kitty Симпатична Канцелариски Безбедност Капа Безбедно Режа 1PC (Розова/Црвениот) (Црвено)

DEN 263.52

Пристапност
Во достапна форма

Hello Kitty Безбедност Капа Безбедно Режа 1 PC.Доаѓа со ножици капа за безбедност.Совршена големина за децата и да се носат.Целта не е остар за деца' безбедноста.Режа големина прибл. : W2.25" x L5.5" x D0.25".Официјално Лиценцирани.Hello Kitty Симпатична Канцелариски Безбедност Капа Безбедно Режа 1 PC (Розова/Црвениот).

Главните карактеристики

Избор на клиент