.

.

Icegrey Жените Невестата Headpiece Кристал Дијаманти Свадба Headpieces Главата Синџир Коса Бенд

Icegrey Жените Невестата Headpiece Кристал Дијаманти Свадба Headpieces Главата Синџир Коса Бенд

DEN 2351.76

Пристапност
Во достапна форма

Рачно изработени паун дизајн кристал кристал headband со чипка лента.Најдобро за свадба невестата пратилки носат на свадба забава.Луксузен дизајн за да одговара на свадба gown вечер фустан и обично фустани.Блескав скапоцен камен бенд е повеќенаменски дизајн и може да се користи како headband, појас sash, или глава заврши.Исто така, може да се стави околу половината како појас и стил симпатична лак во задниот дел.Функција£º Meterial : Кристал Кристал + Дамка Лента Боја : Бела, боја на слонова коска Одговараат за секоја прилика како партија, свадба, матурска или секојдневна облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент