.

.

Autobestown Ѓумбир Шампон Хранлива Хидратантна Скалпот Секојдневна Употреба се Грижи Масло за Контрола на Анти-првут Морска Сол Шампон за Сите Типови Коса - 200g /7.05 оз

Autobestown Ѓумбир Шампон Хранлива Хидратантна Скалпот Секојдневна Употреба се Грижи Масло за Контрола на Анти-првут

DEN 383.52

Пристапност
Во достапна форма

Нашите ѓумбир шампон ја подобрува сувост, кревкост, сплит завршува, ја зголемува еластичноста, ја прави косата сјајна и мазна, поправки скали, ја храни и smoothes груба коса.Погоден за сува скалпот и длабоко негување.Оваа анти-првут шампон содржи џинџер екстракт, кои не само што чисти, туку, исто така, ја храни скалпот, но е нежна и не-иритирачки.Длабоко поправка на оштетена коса, зајакнување на коренот на косата, да ги намали опаѓањето на косата, направи косата мека и мазна, да се спречи сплит завршува и првут.Анти-чешање и анти-првут, морска сол честички може да помогне во контрола на чешање на вашиот скалп и помагаат да се намали првут.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа.Ве молиме бидете сигурни дека ние ќе бидат одговорни за секој клиент.Производ Description Item Тип : Shampoo Net Wt : 200g /7.05 oz Shelf живот : 3 years Hair Тип : Сите коса type Main состојка : ѓумбир, морска сол, руно-цвет root Effiency : Масло контрола, анти-првут, анти-чешање, јадев скалпот, силна коса quality Package се Вклучени : 1x Ѓумбир Shampoo Notes : 1. 1 инч = 2.54 cm2.Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент