.

.

Aladrs Девојки Bling Кожа за на Рака Компатибилен за Apple Види Бенд 42mm 44mm 45mm, Светкавиот Сјајот Wristband Замена за iWatch Серија 7 (45mm) Серија 6 5 4, SE (44mm) Серија 3 2 1 (42mm), Сребро.

Aladrs Девојки Bling Кожа за на Рака Компатибилен за Apple Види Бенд 42mm 44mm 45mm, Светкавиот Сјајот Wristband

DEN 354.96

Пристапност
Во достапна форма

① 【КОМПАТИБИЛНОСТ】☞ 38mm/40mm/41mm види бенд компатибилен за Apple Види Серија 7 (41mm) Серија 6 5 4, SE (40mm) Серија 3 2 1 (38mm); 42mm/44mm/45mm види бенд компатибилен за i Watch Серија 7 (45mm) Серија 6 5 4, SE (44mm) Серија 3 2 1 (42mm).Оваа сјајна сјајот wristbands може да се прилагоди (6.69"-8.85" ) да се вклопи во вашиот зглоб големина. ② 【УНИКАТЕН ДИЗАЈН】☞ ALADRS сјајот види бендот е составен од мека премиум вистинска кожа со дизајниран сјајот на материјали за да се обезбеди удобно, против пролизгување и sweatproof, специјално дизајнирани за жени или девојчиња.Персонализирајте го вашиот i Watch со оваа сјајна кожа за на рака, обезбедување на модерен и атрактивен изглед на видови на ситуации. ③ 【ЛЕСНО INSTALLTION】☞ Blingbling види бендот доаѓа со 316 L не ' рѓосувачки челик надгради конектори, кои се заклучува врз види попрецизно, тоа е лесно да се клип на и да ги отстрани, без алатка е потребно.И ние користиме надгради завртки за да го заклучите сјајот види бенд цврсто, завртки НИКОГАШ нема да се ИЗГУБАТ ИЛИ да ПАДНЕ. ④ 【НАЈДОБАР ИЗБОР】☞ Сјајот модерен дизајн, го прави вашиот види бенд изгледа толку убава и уникатна под сонце.Се одликува со подарок кутија, Тоа е добар избор како исклучителен подарок за секоја прилика : Божиќ, Денот на Благодарноста, Ден на Мајката, Свадба Годишнина, Роденден, денот на Вљубените итн. ⑤ 【ГАРАНЦИЈА】☞ ALADRS види бендови се специјално дизајнирани за Apple се Види.Ние и ветуваме на безусловно реконструкција или повторно да ја прати со било кој квалитет на проблемот.Цел живот пријателски услуги на клиентите, само се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постои проблем.

Главните карактеристики

Избор на клиент