.

.

HUI ЏИН ПРОДАВНИЦА Симпатична Цвет Птица Шема 2 Парчиња Работи Капи Gourd Облик Вратоврска Назад Капи Копчето Капи Унисекс Капи со Sweatband

HUI ЏИН ПРОДАВНИЦА Симпатична Цвет Птица Шема 2 Парчиња Работи Капи Gourd Облик Вратоврска Назад Капи Копчето

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Пригоден Копчиња : шапка има копчиња на двете страни дизајниран да се направи полесно за вас да го поправи бендот на неа, која може ефикасно да се заштити вашите уши и да се намали болката предизвикана од носењето на маска за долго време.Материјал : Направен од дише полиестер и памук пот крпа, меки и удобни, перат, не е лесно да исчезнат, погоден за сите-ден се носат. * Ве молиме овозможи мало мерење на отстапување за податоци.Вратоврска затворање.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печати на враќање превозот етикета.Sweatband Дизајн : капа е вграден во sweatband на внатрешната страна на челото, кои можат брзо и лесно да се апсорбираат потта од челото, одржување на челото сува и спречување на пот од вливаат во очите за да се избегне влијанието врз работата.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.

Главните карактеристики

Избор на клиент