.

.

Премиум Коса Спреј Шише, Фризерски Спреј Шише Преносни Салон Бербер Косата Вода Спреј Литургија за Фризерски, Растенијата на Градините, Пеглање и Чистење

Премиум Коса Спреј Шише, Фризерски Спреј Шише Преносни Салон Бербер Косата Вода Спреј Литургија за Фризерски,

DEN 522.96

Пристапност
Во достапна форма

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Стандард предизвика шишиња земе повеќе стиска да го добиете спреј започна, но 360 коса спреј шише се ослободува биста на парична казна и долготрајни со само еден нежен стискаш.На ергономски облик и лесен-за-зафат се справи со намалува рака замор.СТАБИЛЕН и УДОБЕН : Нашата Спреј Шише е Лесно да се полни и пари за заштеда.Спреј шише е силна и не е лесно да dented.Континуирано Вода Магла er Спреј Шише Празно е стабилен и долготраен.Го намалува рака замор во споредба со традиционалните активирањето на прст совет распрскувачи. 360° ПРСКАЊЕ ОПЦИЈА : континуирано спреј шише овозможува 360‑степени прскање за оние подрачја кои се тешко да се постигне.Можете дури и со спреј шише со главата надолу без истекување или загуба на премиерот, така што сите области може да се постигне.ПРЕДНОСТ : Подобро да предизвика sprayer дизајн, супер фина магла,лесно да се рефил, и течење-доказ и запечатени, коса спреј шише е многу корисно и практично во секојдневниот живот.ФУНКЦИОНАЛНА КЕЛЕШ ВОДА SPRAYER : Работи за голема салон или дома користи, јас.e.фризер, кожата moistening, houseplant наводнување, градинарство, пеглање и чистење решение.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Спреј Литургија Материјал : АБС Боја : Злато, Сребро Употреба : се Користи во професионални салон за убавина или коса салон на влажна коса и дом, градина наводнување.Пакет Листата : 2 x Фризерски Спреј Литургија.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Spray Kettle
Material:
ABS
Color:
Gold, Silver
Uses:
Used in professional beauty salon or hair salon to wet hair and home garden watering.
Package List:
2 x Hairdressing Spray Kettle :
Избор на клиент