.

.

Cutebe Симпатична Кристално Јасно Случај за Samsung Галакси S21 5G 6.2 инчен,Shockproof Серија Тешко PC+ TPU Браник Жолто-Отпорни Заштитна Маска за Жени,Девојки(Сини Цвеќиња Дизајн)

Cutebe Симпатична Кристално Јасно Случај за Samsung Галакси S21 5G 6.2 инчен,Shockproof Серија Тешко PC+ TPU

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Специјално дизајнирани за Samsung Галакси S21 6.2 Инч.Не одговара за било кој друг уред.Во Случај да не дојде со Екран Заштитник.Тенок одговара, не го направите вашиот телефон да изгледа обемна; го Штити вашиот уред од гребнатини, испакнатини, и dings.Smart дизајн, ви дава целосен пристап до секоја функционалност и сите копчиња, без отстранување.Хибрид Дизајн, резерва на чиста и најдобар чувство за одржување на вашиот телефон.Издржливи и Еко-Пријателски,Направен од висок квалитет на животната средина пријателски материјал кој е scentless и безопасни за вашето здравје.Describtion : Овој прекрасен случај е совршена комбинација на супериорен заштита и паметен дизајн.Се карактеризира со шок отпор, бафер функција и издржливи услуга, овој случај за вашиот мобилен телефон е направен од високо квалитетни материјали кои можат да нудат сигурен заштита за вашиот мобилен телефон од секојдневниот живот, така што тоа може да се обезбеди долговечност на вашиот мобилен телефон.Исто така, со фина изработка, овој случај може да се пофали убав изглед и здрав состав, што може да се направи вашиот мобилен телефон квалитетен и препознатлив.Пакет се вклучени : 1 x Заштитна Случај за Samsung Галакси S21(мобилен телефон НЕ е вклучен.).

Главните карактеристики

Избор на клиент