.

.

Женска Кабел Поврзана Шапка Зима Сатен Наредени Врзани Beanie со Монтажни Faux Крзно Pompom Свилен Наредени Топло Шапка

Женска Кабел Поврзана Шапка Зима Сатен Наредени Врзани Beanie со Монтажни Faux Крзно Pompom Свилен Наредени

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Акрилик,Полиестер,Сатен,Faux Крзно.МАТЕРИЈАЛИ И КАРАКТЕРИСТИКИ : 100% парична казна акрилик надворешниот,60% полиестер+40% свила обвивка; отпорни да се водат, се смалуваат, и pilling.Нашите beanies се дебели и да се задржи топло, па удобно дека вие не сакате да го исклучите во зима; во прилог, ние дизајниравме различни бои за да изберете една или повеќе од вашите омилени.МОНТАЖНИ FAUX КРЗНО ПОМ ПОМ:На монтажни pompom е совршен избор за да одговара на било какви облека; тие се направени од faux крзно, кој е поголем, cuter и повеќе модерни од обичните pompoms.Ако имате други бои, можете да го замените нив, така што ќе имаат нов изглед секој ден.ФЛЕКСИБИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ : Една големина на жените beanie има доволно еластичност,раководител обемот 21.2-23.2 инчи(54-59cm),погоден за повеќето луѓе двете деца и возрасни; може да ги покрие ушите за да се задржи главата топло,нека студена зима се загрее.СУПЕР АТМОСФЕРА И ПРИЈАТНА : Beanie со удобно и топло, се водат сатен обвивка,надградба на внатрешниот материјал го прави тоа подобро го носи искуство од обични плетени beanie;тоа може подобро да ја заштитите вашата коса и да се спречи опаѓањето на штета.BEANIE ЗА ШИРОК ПРИЛИКИ : На сатен наредени плетени beanie е погодна за различни прилики, не се само идеални за секојдневна секојдневен носат, но, исто така, отворено спортови, како скијање, сноубординг, mountaineering, кампување, јавање коњи, и може да се користи и како подарок за родендени, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божик, Нова Година.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Главните карактеристики

Избор на клиент