.

.

Складирање Кошница,ooking директно надолу во шарени,Расклопна Големи Перење Забавува со Рачки за Домашната Канцеларија 17.32X13.58

Складирање Кошница,ooking директно надолу во шарени,Расклопна Големи Перење Забавува со Рачки за Домашната Канцеларија

DEN 1730.40

Пристапност
Во достапна форма

Уникатен дизајн : Нашата перење кошница има уникатна запечатување дизајн, кој не само што е добар dustproof ефект, но исто така ги штити вашата приватност во некои прилики.Издржливи & Стабилна : Сите конците од нашите перење кошница се дури и дистрибуција и парична казна, бидете сигурни дека кошница може да трае со години на континуирана употреба.Квалитетот Перење Кошница : Изработени од квалитетни материјали, нашите кошеви се меки на допир, но цврсти доволно да се задржи нивната форма и се застане на своите сопствени.Внатрешниот ЈП Оксфорд ткаенина материјал го прави перење кошница.Круг перење попречи е забавно и симпатична модели, додава прскање на боја за секоја соба, а исто така се функционални.Прекрасен дизајн забавува ќе биде голем украс и јасно до вашата соба ,и, исто така, совршен за градинка, дом, канцеларија, занает соба, или да користите како перење забавува.Цврсти рачки се потврдени од страна на нишката бод, што е доволно силна за да го подигнете и да го носат, погодно за вас да се сфати големи кошеви насекаде.Шик дизајн овозможува да се користат во дневната соба за да се одржи фрли ќебе, перници, и материјали за читање, како и во бањата за крпи, или како што се перење забавува.Вашите деца ќе сакаат да се стави настрана нивните играчки, книги и облека во оваа декоративни складирање кошница.Варира од Функција : Нашата кошница се доволно голема за да ги зачувувате крупни работи како дополнителни ќебиња, утешители, ќебиња, фрли перници, перничиња, и препарирани животни, зимска облека, перење, и повеќе,за да се задржи вашиот простор за живеење уредни и чисти !Совршен начин да се задржи на работи организирани во стилски и декоративни начин.Практична Функционалност : Имаат организирани, чисти и уредно игра област за деца.Голема кошница за расадник, со доволно простор за складирање за пелени, бебешка брише, пелена, бебе облека,играчки, и лосион.Совршен организатор на игра соби, овозможувајќи за складирање на играчки, книги, блокови, полнети животни, играчки со повеќе парчиња, воз опрема, или одборот игри.Тоа може да се пополни со варира на објекти,работа за внатрешна и надворешна.

Главните карактеристики

Избор на клиент