.

.

Рутер Малку Дрво Триаголен се справи со Дрво дупка настроената Дупка Видов Машина Зглоб Здодевни вежба битови Круг месо тело Волфрам Карбид Дрво Рутер Малку Сет (Д?

Рутер Малку Дрво Триаголен се справи со Дрво дупка настроената Дупка Видов Машина Зглоб Здодевни вежба битови

DEN 2023.20

Пристапност
Во достапна форма

1pcs12mm-53mm Триаголен се справи со Дрво дупка настроената Дупка Видов Машина Зглоб Здодевни вежба битови Круг месо тело Триаголен се справи.Индустриски квалитет рутер битови обезбеди прецизни, ефикасни намалувања и нуди екстремна издржливост.Индустриски контрола на квалитетот за да се обезбеди најдобри перформанси.За користење со мека & тешко шумата, ply-шуми, композити, laminates, пластика и некои обоени метали.

Главните карактеристики

Избор на клиент