.

.

Туристички Ранец Есенски Лисја На Јавор Печатени Секојдневен Ранец, За Студентите Возрасни Патување Пешачење Кампување.

Туристички Ранец Есенски Лисја На Јавор Печатени Секојдневен Ранец, За Студентите Возрасни Патување Пешачење

DEN 935.76

Пристапност
Во достапна форма

5 Во(L) * 8 Во(W) * 16 Во (H).Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Постојат Различни Модели На Чанти Можете Да Изберете Во Нашата Продавница, И Секоја Торба Е Уникатен.Применливи Сценарија : Мултифункционален Ранец Е Одличен Ранец За Секојдневниот Живот.

Главните карактеристики

Избор на клиент