.

.

Dailinming ЅИД Е Важно Дома Декор Музика Забелешка Ѕид Decals Графити на Ѕидот Налепници

Dailinming ЅИД Е Важно Дома Декор Музика Забелешка Ѕид Decals Графити на Ѕидот Налепници

DEN 196.80

Пристапност
Во достапна форма

Лесна инсталација само кора и се лепат на ѕидот.Декорација на внатрешни ѕидови или windows на градинка, дома, тоалет, канцеларија, ученичкиот дом или продавница.Лесно да се примени, да ги отстраните, смени неговата позиција, и повторна употреба без да остават штета или остатоци.Мека ПВЦ филм карактеристики на мат површина која може да се примени за малку текстура ѕид површини. 105 X55 CM.ЅИДОТ Е ВАЖНО Дома Декор Музика Забелешка Ѕид Decals Графити на Ѕидот Налепници 105 X55 CM.

Главните карактеристики

Избор на клиент