.

.

Американскиот Брод Знаме Морски Знаме со 4 Брод Знамето Пол Колекции, Двојно Двострано Везени Ѕвезди САД Американското Знаме за Чамец со 2 Месинг Grommets (12x18 инчи)

Американскиот Брод Знаме Морски Знаме со 4 Брод Знамето Пол Колекции, Двојно Двострано Везени Ѕвезди САД Американското

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

Гордост : Горд и слободно да лета на Американското знаме од вашиот брод или било каде.Издржлив и Силен : Направен од материјали кои се слабее, отпорни, отпорни на сол воздух и хемиски штета, и stitched за употреба на отворено.Квалитетни Материјали : Нашите знамиња се изградени со користење на силни 210 D најлон материјал.50 ѕвезди се извезени користење на густо исполнето богата со бел конец.Нашите градежни материјали и дизајн се создаде убава трајни знаме во можност да го издржат било отворено времето.Додатоци : Брод знамето пол колекции ги собере сите знамето пол.Знамето има две месинг grommets и тоа доаѓа со 4 брод знамето пол колекции за да ги задоволат вашите потреби.Нема Причина да се Двоуми : Ние нудиме 100% наплата ако поради некоја причина не сте задоволни.Ве молиме слободно да се вратам на нас, ако имате било каков проблем, ние сакаме да се слушне од вас.Ова е една Убава 12x18 инчен Везени Американски Брод Знаме направени со користење на високо квалитетни материјали и изработка со пораби ленти и везени ѕвезди, со две месинг grommets за леснотијата во бесење.Speciafication : Материјал : 210 D nylon Size : 12x18 inch Package вклучуваат : 1x Американски Брод Flag4x Брод знамето пол kits God да ја Благослови Америка!.

Главните карактеристики

Избор на клиент