.

.

Микро-Прилагодлив Велосипед Седиште Цевка Седиште Јака Pin,Трајни Алуминиум Легура 25.4/27.2/28.6/30.8 Патот Велосипед 300мм/350mm Велосипед Седиште Пост(27.2 mm)

Микро-Прилагодлив Велосипед Седиште Цевка Седиште Јака Pin,Трајни Алуминиум Легура 25.4/27.2/28.6/30.8 Патот

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Боја : Мат Црна Материјал : алуминиум alloy Color : black Quantity : 1pc Package се вклучени : 1 x Алуминиумска легура со менгеме tube Made на високо квалитетни материјали.Издржлив и лесен за инсталација.Спецификации : род дијаметар 25.4* должина 300мм (матирано црна еден помине спојувалка за каиш) општ стандард за 0.28 kg Rod дијаметар 28.6* должина 300мм (матирано црна еден помине спојувалка за каиш) општ стандард 0.31 kg Rod дијаметар 27.2* должина 300мм (матирано црна еден помине спојувалка за каиш) општ стандард 0.30 kg Rod дијаметар 30.4* должина 300мм (матирано црна еден помине спојувалка за каиш) општ стандард 0.32 кг.

Главните карактеристики

Избор на клиент