.

.

4 Парчиња Алуминиумска Центар Оддалечиме Прстени за BMW 74.1 mm OD да 72.6 mm ID

4 Парчиња Алуминиумска Центар Оддалечиме Прстени за BMW 74.1 mm OD да 72.6 mm ID

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

74.1 mm OD да 72.56 mm ID Алуминиум Центар Оддалечиме Прстени за BMW 4 Парчиња 74.1 mm OD да 72.6 mm ID.Возилото Центар Големина : 72.56 mm.Тркала Понесе Големина : 74.1 mm.Направен од Висок Квалитет на Алуминиум, така што нема да се наведнуваат и да се обезбеди тесна одговара.Со цел да се Елиминира Вибрации предизвикани од Сопствени Тркала не центрирање правилно врз возило на hub.Центар Оддалечиме Прстени се совршен начин да се заврши вашиот нови тркала инсталација.Овие центар прстени се обезбеди совршено мазна, вибрации бесплатно возење.Само одговара за секое возило со 72.56 mm центар, кој треба да се прилагодат на тркалото со 74.1 mm центар понесе.Центар прстени се со големина со користење на две различни броеви кои се мери во милиметри.Првиот број како што 73.1 е дијаметар на центарот понесе на воланот и да е надворешен дијаметар на центар прстен.Вториот број, како што се 72.56 е дијаметар на центар на вашето возило и тоа е внатре дијаметар на центар прстен.

Главните карактеристики

Избор на клиент