.

.

Голи Дома Сплит Кралот Лист Set - 1800 Ултра-Меки Микрофибер Сплит Кралот Кревет Листови - Двојно Бранеа - Сплит Кралот Листови Set - Длабок Џеб - Постелнина Чаршави & Pillowcase

Голи Дома Сплит Кралот Лист Set - 1800 Ултра-Меки Микрофибер Сплит Кралот Кревет Листови - Двојно Бранеа - Сплит

DEN 1046.40

Пристапност
Во достапна форма

100% Премија Микрофибер.УЛТРА МЕКИ ЛИСТОВИ : Нашиот комерцијален хидро-бранеа ткаенина е ултра-меки, лесни, и грациозен да се задржи топло во зима и да се излади во текот на летото.Достапни во широк спектар на бои, како надополнување на било спалната соба. 5-ПАРЧЕ СПЛИТ ЦАР ГОЛЕМИНА КРЕВЕТ ЛИСТ СЕТ : 1 Цар Рамен Лист (108" x 102"), 2 Цар Pillowcases (20" x 40"), 2 Двокреветни XL Опремени Листови со сите околу еластична (не само во аглите) (39" x 80" x 15" Џеб).Екстра длабоки џебови контрола и одговара душеци до 15".СИТЕ ОКОЛУ ЕЛАСТИЧНА : Се опремени лист е еластична сите околу, за контрола и одговара на душек подобро и да го задржи тоа место во цела ноќ долго.ИСКЛУЧИТЕЛЕН КВАЛИТЕТ : најдобрите квалитет микрофибер предиво е хидро-бранеа за неверојатно мека чувствуваат без штетни хемикалии и направена да трае.ГОЛИТЕ ВЕТУВАЊА : Ако не сакаме нашите сплит кралот лист сет за било која причина, испрати назад и ние ќе го направи тоа право.

Главните карактеристики

Избор на клиент