.

.

Работ Готви Spritz-Куки-Прес-Пиштол-Комплет 20 Диск со 8 Шлаг Совети: Здрав-не ' Рѓосувачки Челик - Работи Дури и со Артритис - Идеален за Празници-Печење-Бисквит, Торта, Chur

Работ Готви Spritz-Куки-Прес-Пиштол-Комплет 20 Диск со 8 Шлаг Совети: Здрав-не ' Рѓосувачки Челик - Работи Дури

DEN 451.20

Пристапност
Во достапна форма

Одлично за Бабата : Ако таа мораше да прекинете со употреба на други cookie притиска бидејќи нејзиниот артритис беше дејствува нагоре, им даде на тоа еден на whirl и да добијат бабата назад во кујната!Празник Лекување на : Нема ништо подобро да имате на вашиот шалтер за време на празниците од овој кул cookie притиснете пиштол. 20 Прекрасен Дискови : Без разлика повод или расположение, ќе најдете нешто што ви одговара во нашата колекција.ЕДНА ГОДИНА ЗАМЕНА СО ВКУПНО ЗАДОВОЛСТВО : Ако не сте воодушевени со најновите и најголема прилог на вашата кујна, само нека знае за навремена наплата или замена на вашиот бисквит создателот!Даде дар на куки-прашоци за забава или уживате во тоа за себе; Кликнете на Додади во Кошничка и цел вашиот Работ Готви Spritz Cookie Притиснете Комплет денес!.Ќе биде печење како шампион дури и ако никогаш не сум се користи колачиња мувла пред.БРЗО, БЕЗБОЛНО И ВКУСНИ : Со Предност се Готви Spritz Cookie Притиснете Пиштол за Полнење, може да се создаде cutest колачиња, churros, сирење цевчиња и повеќе, едноставно со избирање на вашиот омилен пршлен, утовар тестото и cranking тоа надвор во совршен форми во секое време.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Тоа е ABS и нерѓосувачки челик изградба значи дека нема да има делови кршење на вас на половина пат низ вашата сесија.ИЗБЕРЕТЕ ја ВАШАТА ЗАДОВОЛСТВО : Со 20 дискови плус 8 шлаг совети, cookie декорирање и кондиторски можностите се бескрајни.Најголемиот Дар : Големи подароци, направи големи спомени, а тоа е токму она што ќе го добиете од нашата cookie притиснете.Создавање Вкусна Третира Никогаш Не Била Оваа Забава; Цел Твое Денес!.Една Година Замена : Ние сме email далеку за враќање на парите или замена, и ние ќе бидеме среќни да одговориме на сите прашања што ги имате.Не Цевки Торба ви се Потребни : Со осум вклучени шлаг совети, можете да ги красат колачи cupcakes и директно, без потреба за цевки торба.ЕРГОНОМСКИ АКЦИЈА : се справи и чудак во согласност со вашата рака, што го прави ова колаче машина бриз да се користи.

Главните карактеристики

Избор на клиент