.

.

Дуо Веѓа Четка, и Eyelash Чешел 4 ПАРЧИЊА Професионални Веѓа Шминка Алатка (Црна)

Дуо Веѓа Четка, и Eyelash Чешел 4 ПАРЧИЊА Професионални Веѓа Шминка Алатка (Црна)

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Dual-крај дизајн : комбинација за 2 во една Веѓа Четка и Spoolie, погоден за сите веѓа видови.Пред шминка, користете Spoolie да чешел веѓите.Тоа може да биде свиткана во зависност од вашите потреби, и нежно да издржам над веѓите за да ги направи повеќе физички.Аголот дизајн на веѓа четка ви овозможува лесно да thrush и трим веѓа.Добра прав држи моќта и услужни влакната може да се постигне идеална боја ефект и да се создаде деликатни шминка.Високо квалитетен материјал : четка рачка е направен од пластика и алуминиум, солидна, не е лесно да се скрши, на влакната се направени од најлон, на влакната се меки и не му наштети на кожата;Целокупната светлина, лесно да се господар, не макотрпна;Ергономски Рачка - Удобност, контрола и прецизност на дофат на вашите прсти благодарение на цврсти дрвени предмети рачки за професионални ракавици и кадрици.Лесно да се носат : два-во-едно комбинација ви овозможува да ја носат само една алатка за кога ќе излезе.Секоја алатка е 18 cm / 7.09 во долго, лесен и лесно да се носите во вашата чанта, па можете да го одржите вашиот шминка убава дури и кога ќе излезе.Соодветна количина : сет содржи 4 двокреветни-на чело веѓа четки, еден за домашна употреба, едниот за излегување, другите два за замена на резервни или исто така може да се посвети на семејството и пријателите, евтини и практични, мажи и жени од сите возрасти, Само вистинската количина, не повеќе, ништо помалку.Како да се исчисти : Нашата четки се лесни за чистење.Само исплакнете ги со ладна вода, четка главата надолу, а потоа тријте ги со шампон или тело измијте се додека прав или испуштање започнува да падне.Исплакнете, потоа се тркалаат чиста слој на хартија крпи и се исуши во некој вентилирани област.Моделот Име : Дуо веѓа четка.

Главните карактеристики

Избор на клиент