.

.

Игра Опфатени Огромни Голф Чадор 68 инчен Windproof Fiberglass Вратило Сива Голем Чадор

Игра Опфатени Огромни Голф Чадор 68 инчен Windproof Fiberglass Вратило Сива Голем Чадор

DEN 404.16

Пристапност
Во достапна форма

Делукс над големина голф чадор опфаќа огромен 68" обезбедување на доволно простор за да се задржи вас и вашиот голф торба сува.Или ти ги и придружник надвор од ветер или сонце во било отворено настан.Не проводници fiberglass вратило ви држи побезбеден од метал шахти намалување на ризикот од молња штрајк.Двоен слој vented голем чадор крошна и 8 силна не- ' рѓа ребра овозможува gusty правец да се движат низ и не се сврти кон надвор или повлече од својата рака.Лесно една рака притисни копче за работење целосно го отвора непречено и брзо и без мака заштита, секогаш кога ви треба.Лесни shimmery сребро сива ткаенина е привлечна и се противи на дамки од вашиот голф торба, автомобил вод или површина.Делукс преголеми голф чадор опфаќа целосна 68" обезбедување на доволно простор за да се задржи вас и вашиот голф торба сува.Или ти ги и придружник надвор од ветер или сонце во било отворено настан.Не проводници fiberglass вратило ви држи побезбеден од метал шахти намалување на ризикот од молња штрајк.Двоен слој vented крошна и 8 силна не- ' рѓа ребра овозможува gusty правец да се движат низ и не се сврти кон надвор или повлече од својата рака.Лесно една рака притисни копче за работење целосно го отвора непречено и брзо и без мака заштита, секогаш кога ви треба.Лесни shimmery сребро сива ткаенина е привлечна и се противи на дамки од вашиот голф торба, автомобил вод или површина.

Главните карактеристики

Избор на клиент