.

.

EDTA Вакуум Цевки Тест Цевки Стакло 100pcs

EDTA Вакуум Цевки Тест Цевки Стакло 100pcs

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Dimesion(mm) : 12*75. Пополнување волумен (ml) : 2. Капа боја : виолетова.Додаток : EDTAK2. Материјал : Стакло.Карактеристики : EDTA цевка е широко се користат во тест инструменти.Карактеристики : Материјал : Стакло на Силажата : EDTAK2 Капа боја : виолетова Прстен боја : црна Dimesion(mm) : 12*75 Пополнување волумен (ml) : 2 Стерилни : Стерилни Количина : 100 Напомена : датум на пакетот е на производство, број на серија, број, производство датум, и рокот на траење.

Главните карактеристики

Избор на клиент