.

.

TOFL Софтбол и Безбол Ракавица Чипка Кит | Мит Чипка Ракавица Поправка Алкохол Кит | 6 Кожа Laces со Алкохол Игла за Catchers Ракавица...

TOFL Софтбол и Безбол Ракавица Чипка Кит | Мит Чипка Ракавица Поправка Алкохол Кит | 6 Кожа Laces со Алкохол

DEN 791.76

Пристапност
Во достапна форма

КРАЈНАТА БЕЈЗБОЛ РАКАВИЦА ПОПРАВКА АЛКОХОЛ КОМПЛЕТ.Доаѓа со 6 cowhide кожни ленти, секоја 72 инчи долг (182.88 сантиметри) и 3/16 инчен широк (4.80 милиметри).Имате доволно кожа за да го направите џеб и на прсти да relace вашиот омилен mitts.Ова е само безбол ракавица поправка на полнење што некогаш ќе треба!.ТЕШКИ БЕЈЗБОЛ РАКАВИЦА RELACING КОМПЛЕТ.Кожа е направен на автентични cowhide и доаѓа со тешки алкохол игла дека теми во крајот на кожа лента за леснотијата на користење.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА.Само завртка ракавица алкохол алатка врз cowhide ленти и следете ги претходните алкохол шема.Извади само малку од стариот ленти во време и да ја повтори шема.КОМПАТИБИЛЕН СО БИЛО БЕЈЗБОЛ ИЛИ СОФТБОЛ РАКАВИЦИ ИЛИ MITTS.Оваа бејзбол ракавица relacing комплет работи на било кој направи или модел на мит, да биде тоа Rawlings, Вилсон, или Mizuno.Исто така одлична за кожа занает проекти од секој вид.РАЗЛИЧНИ БОИ.Можете или да одговара на бојата на вашиот безбол ракавици или биде игрива и акцентира нив со светли бои.Со широк избор на бои, ние ви го нудиме, вие не може да тргне наопаку. (Оваа набавка доаѓа со тен laces).Постојат 6 cowhide ленти 72 Инчи Долго и 3/16 на една Педа Широк.Не дојде до краток, кога поправка на вашиот безбол.Не е доволно Алкохол да се направи целата Мит!Само Завртка игла врз рака и ја следи претходно алкохол шема.Извади само малку од стариот здрав малку во време и да ја повтори шема.Доаѓа во многу Бои да Одговара или да се Нагласи вашата Рака.Црна,,Темно Кафена,и Тен.Работи на било кој направи или модел на Мит или Софтбол Мит.Одлично за Занает проекти од сите Видови.Кликнете видите сите купување options СЕГА!.

Главните карактеристики

Избор на клиент