.

.

Божиќ Бонбони Canes Apple Види Бендови 38mm 40mm 42mm 44mm Меки Силиконски Спорт Wristbands Замена Рака за iWatch Серија 5/4/3/2/1 Унисекс

Божиќ Бонбони Canes Apple Види Бендови 38mm 40mm 42mm 44mm Меки Силиконски Спорт Wristbands Замена Рака за iWatch

DEN 424.56

Пристапност
Во достапна форма

Високо-квалитетни материјали : Овој производ е направен од високо-квалитет меки силиконски материјал, кој е многу мек, светлина, трајни, водоотпорен, дише и удобно.Обезбедува непречено допир на вашиот зглоб.Ви овозможат удобно носење искуство.Големина На : силикони рака доаѓа со приклучок, лесен за ракување, лесно да се замени и водоотпорен, долго рака е 4.7 инчи долг, на краток рака е 3 инчи долго и на гкл се 0.9 инчи широка.На рака може да се прилагоди според вашиот зглоб.Карактеристики : Меки силиконски рака, кул и единствена шема дизајн.Овој стилски и исклучителна појас може да се покаже вашата личност и стил во секое време, насекаде.Унисекс.Применливи сценарија : Оваа рака е компатибилен со i Watch серија 5 4 3 2 1. Различни шема дизајн опции се погодни за различни прилики, како што се семејни дружења, забави, бизнис настани и други прилики.Овој уникатен рака прави да изгледа повеќе персонализирани во различни ситуации.Индивидуализира : На рака може да се прилагоди според личните желби.Ако сакате да го користите вашите омилени слики на рака, и сакате да ги прилагодите на вашите сопствени рака, можете да контактирате со нас.Ние ќе дизајн за вас.Висок квалитет со силиконска спортски Apple замена рака Мода предмет : меки силиконски спортски рака, лесно да оптоварување и истовар, кул и удобно.Уникатен рамо, рака дизајн, стилски и исклучителна појас може да се покаже вашата личност и стил во секое време, насекаде, и да додадете контакт на убава боја на вашата облека.Погоден за сцени : различни шема дизајн опции се погодни за различни прилики, погодна за семејни дружења, забави, бизнис настани и други прилики.Овој уникатен рака прави да изгледа повеќе персонализирани во различни ситуации.Оваа лента е погоден за i Watch серија 5 4 3 2 1. Unisex Holiday подарок : совршен подарок : креативни слика со висока дефиниција дизајн, модерен и око-фаќање, убава!Тоа е совршен подарок за семејство и пријатели за родендени, Божиќ, Нова година и празниците.Нашата продавница, исто така, има многу неверојатни и модерен рака дизајни.Добредојдовте во мојата продавница да се избере нив.

Главните карактеристики

Избор на клиент