.

.

Тркалото на вентилот на Гумата Матични Капи Метал Автомобил Воздушен Вентил Капи Одговараат за Dodge Полначот SRT Avenger Durango Караван на Логото Стил, Декорација Додатоци

Тркалото на вентилот на Гумата Матични Капи Метал Автомобил Воздушен Вентил Капи Одговараат за Dodge Полначот

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

[Безбедно ]Нашата вентилот на гумата Матични Капи има гумени прстени.Спречување на дупна гумата од автомобилот и да се обезбеди стабилна гуми притисок, да се обезбеди безбедно возење. [Лесно Installrion] Лесно да го Инсталирате или Отстраните без Алатки, Секој Може да Завртка Тркало на Автомобилот Капи на вентилот на Гумата Матични Во Секунди! [Широк Компатибилност] Стандард 8 V1 Тема Универзална одговара за Автомобили, спортски автомобили, Камиони, Мотоцикли. [Функции] Заштита на вентил јадро , корозија поради директен контакт со глина, вода и снег. [Широк Компатибилност] Стандард 8 V1 Тема Универзална одговара за Автомобили, спортски автомобили, Камиони, Мотоцикли. [Ризик Бесплатно Купување] Секој производот што го продаваат поминува низ ригорозни тестирање пред да се продаде за да се обезбеди квалитет.Ако не сте задоволни со нашата производ за било која причина, само нас контакт.Боја : за Dodge Challenger.

Главните карактеристики

Избор на клиент