.

.

upscreen. Шпион Shield Clear Privacy Екран Заштитник за Зебра TC77, самолепливи, Заштита на Приватноста, Multitouch Оптимизиран

upscreen. Шпион Shield Clear Privacy Екран Заштитник за Зебра TC77, самолепливи, Заштита на Приватноста, Multitouch

DEN 1617.60

Пристапност
Во достапна форма

ЗАБЕЛЕШКА : Ако вашиот уред има криви рабовите на екранот, филмот е намерно намалување помала од екранот.Еден пакет (сет) содржи : 1 upscreen Шпион Shield Clear Privacy Екран Заштитник, 1 Чистење Избрише, 1 Мазнење Картичка, 1 Влажна Подлога, 1 Прашина Смена, 3 Водич Налепници, Инструкции за Инсталација.Нула Заштита, Прецизно Сечење, екран на Допир оптимизиран.Лесно, балон-бесплатна инсталација.Лесно Чистење, Заштита на Приватноста, самолепливи.На upscreen Шпион Shield Clear Privacy Екран Заштитник ја заштитува вашата приватност од настрана погледи и вашиот екран од гребење.Заштита на приватноста На microlouver технологија на овој екран заштитник обезбедува приватните дигитални живот, ослободен од настрана погледи.Заштита на приватноста започнува на 30° агол.Нула за Заштита На анти-нула слој на вашиот upscreen Шпион Shield Clear Privacy Екран Заштитник штити вашиот екран од гребнатини и штети.Лесно, балон-бесплатна инсталација На напредни силикон лепило обезбедува лесен, балон-бесплатна инсталација и добра адхезија.Тоа е лесно да се отстрани со никаква леплива остатоци или знаци лево на екранот.Екран на допир оптимизиран multitouch оптимизиран површината задржува оригиналниот допир искуство на вашиот уред.Мазната површина на заштитник овозможува пријатно чувство на допир.Лесно Чистење На oleophobic слој отпорен на масла и smudges, го намалува отпечатоци од прсти и обезбедува лесно чистење.Прецизност Намали Вашиот upscreen Шпион Shield Clear Privacy Екран Заштитник е произведен во Германија со повеќето напредна ласерска технологија по највисоките стандарди за квалитет.Еден пакет (сет) содржи : 1 upscreen Шпион Shield Clear Privacy Екран Заштитник, 1 Чистење Избрише, 1 Мазнење Картичка, 1 Влажна Подлога, 1 Прашина Смена, 3 Водич Налепници, Инструкции за Инсталација.За уреди со повеќе прикажува, пакетот содржи еден филм за секој екран.

Главните карактеристики

Избор на клиент