.

.

GK61 Механички Игри на Тастатурата - 61 Копчиња Мулти Боја RGB Осветлени LED позадинско осветлување Жичен Програмабилни за PC/Mac Гејмер (Gateron Оптички Црвена, Бела)

GK61 Механички Игри на Тастатурата - 61 Копчиња Мулти Боја RGB Осветлени LED позадинско осветлување Жичен Програмабилни

DEN 1559.76

Пристапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . ✅【RGB позадинско осветлување 】 : 16.8 Милиони комбинации на Бои , повеќе позадинско осветлување режим ( Аурора, Бранување, Музика, Виножито , Бранови, Тебе, Ветерници, Спектар и единствена светлина), без возачи е потребно.Plug & Play мала форма на фактор тастатура. ✅【Gateron Оптички Прекинувачи 】Gateron оптички прекинувачи може да се hotswapped во сакаат и заменети со други прекинувачи.Топла swap тастатура не recquire да лемење / desolder прекинувачи. (Топла Swappable со Оптички прекинувачи само). ✅ 【ABS Doubleshot keycaps】На GK 61 doubleshot abs акции keycaps , ги промени на желби благодарение на keypuller вклучени во пакетот. ✅ 【Макро снимање и Други карактеристики 】 Снимате макроа преку софтвер, прилагодите напредни функции , personnalize функција клучеви..Полна Анти Ghosting Режим (NKRO). ✅ 【Компатибилност со Mac и Windows】 : Компатибилен со Windows 10, Win 8, Win 7, Победи Vista, Windows XP и Mac OS , на GK 61 доаѓа со 60 инчи USB Тип C до Type-кабел.Тастатурата е адаптирана за сите environnement, Насловна & употреба (Office use, мала форма на фактор за мали простори.GK61 Тастатура.USB-C Кабел.Пластични keycap puller.Вклучете Puller.Fn+Назад : вклучи/исклучи светло ефект.Fn+P/[{ : Brightness долу/горе, 21 ниво прилагодливи.Fn+П : Онлајн модел, можете да изберете да користите многу светлото и макроа.Fn+W/E/R : Offline модел.Fn+W : модел 1, основна функција - нормална тастатура.Fn+E : модел 2, со основна функција - F1, F2, F3....Fn+R : модел 3, основна функција - ГЛАСАЧКО место, SL, PB, Приклучоци, HM, СТП, Дел, на Крајот, PD.

Главните карактеристики

Избор на клиент