.

.

Лесно Arrangers 5 L

Лесно Arrangers 5 L

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Лесно Arranger е рачно ткаени жица мрежа што може да биде свиткан и облик во однос на секој вазна.Мрежа работа е дизајниран за поддршка на цветови и упатство можете да го прекрасен цвет аранжман.Кога е време за промена на вода, само подигнете надвор од мрежа и цвеќиња магично остане организира. 5 инчен дијаметар.Пакет количина : 1, пакување може да варираат.Донесе на отворено и приказ на вашата градина зеленило.Пакетот вклучува една 5 инчен лесно arranger и упатство за употреба. 5 Инчен има 46 отвори и одговара на вазна до 4.75 Инчи во дијаметар.Длабочина : 7. Ширина : 5.25. Должина : 0.13.

Главните карактеристики

Избор на клиент