.

.

Толку Фини Храна (Црвено Вино Vinaigrette)

Толку Фини Храна (Црвено Вино Vinaigrette)

DEN 1843.20

Пристапност
Во достапна форма

ВКУСНИ И РАЗНОВРСНА : Нашата наградуваниот преливи се сврти едноставна салата во радост и направете го тоа лесно да се стави заедно со гастрономски сад секој ден.Користете го нашиот преливи да marinate вашиот месо, го придружува вашиот сирење, и, се разбира, го украсите вашиот зеленчук.НАШЕТО ВЕТУВАЊЕ Е ЕДНОСТАВНА : Ние нудиме на домашен квалитет и вистински состојки, сите шишиња и подготвени да одите.Направени со чисто маслиново масло, не-ГМО состојки, а не вештачки конзерванси – само чисти, сите природни состојки кои ќе ги препознае и доверба.ЕКОНОМСКИ : Високо концентрирано и со моќен удар на вкус во секој служат.Се користи помалку и да уживате во повеќе порции за шише од било кој друг облекување.ВИ ПОМАГА да стигнете до ВАШАТА ЗДРАВСТВЕНА ЦЕЛИ : Нула грама шеќер, Whole30 Согласност, Кето, Paleo, Вегетаријанци, Дијабетична пријателски, Глутен Слободни, Ниски Хидрати, и Низок Натриум.сите наши преливи се направени со хранливи состојки и срцето-здрави масти вашето тело треба.КУПИ СО ДОВЕРБА : Добра Храна Награда за Победникот; SOFI Награда за Победникот (Специјалитет Храна Асоцијација).Ние исто така беа именувани Најдобар на Светот за 2017, 2018 и 2019 со Б Лабораторија.Ние сме сертифицирани Б Корп компанија и, исто така, со гордост Жена во Сопственост!.Соберете вашите салата со додавање на сите состојки во голем сад, се комбинираат.Сезоната за да вкус. *Оваа салата трае во фрижидер и до 5 дена, undressed.Додадете облекување еднаш подготвени да јадат.Уживајте во!.

Главните карактеристики

Избор на клиент