.

.

Dpliu 24 Шминка Четка Поставува Златни Целосен Сет на Убавината Четка Влакна на Косата Убавина Четка Шминка Шминка Алатки, Професионална Шминка Четки од Суштинско зна

Dpliu 24 Шминка Четка Поставува Златни Целосен Сет на Убавината Четка Влакна на Косата Убавина Четка Шминка

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Разноврсна Четка за Поставување ги Опфаќа четки од сите големини и форми за да sculpt и sculpt лицето на совршена големина.Ги исполни сите ваши потреби со различни во облик на лице четки.Висок квалитет на патување козметички торба, специјално дизајнирани за да се заштити, складирање и сортирање на сите четки, свиленкаста и свиленкаста коса четка, погоден за шминка уметници и професионални козметички, но исто така и за аматери.Преносни заштитна маска дизајн-шминка четка поставување ви овозможува да патуваат од дома.Висок квалитет шминка четка со мазна апликација и доаѓа во убава кутија.Идеален за Денот на Мајката подароци.Премиум Синтетички Шминка Четка Направена од мека, суровост-слободни и густа синтетички влакна, кои не му штетат на кожата и обезбедува висока дефиниција база шминка без апсорбирање на сите производи и не падне.Логистика превоз време : Тоа се очекува да биде доставен во рок од 15-20 дена.Ние сме посветени на обезбедување на задоволување на шопинг искуство за секој потрошувач.Производ information Product Категорија : Шминка Brush Number на четки : 24 Bristle материјал : вештачки fiber Brush пакет тип : PUBrush рачка материјал : дрвени handle Brush се справи со спецификации : portable Hair должина спецификација : 4cm Overall должина спецификација : 21cm Applicable луѓе : General.Изглед боја : 24 златната шминка brushes After продажбата service We сме посветени на обезбедување на вас со квалитетни производи и најдобра услуга.Ако имате било какви прашања за овој производ, можете да секогаш се консултираат преку е-маил.Ние сме среќни да одговориме на сите прашања може да имате.За по-продажбата на услугата на квалитетот на производот прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail за обработка, Не-квалитет на прашања, производи нема да се врати откако се продаваат, ве молиме да се разбере.Ingredients5 Thank вас за вашиот избор и се надевам дека ќе имаат среќен shopping In цел да се осигура дека ќе го добиете пакет, веднаш штом е можно, ве молиме да го пополните детални адреса (улица, куќен број, поштенски код)ви посакувам среќен живот.

Главните карактеристики

Overall length specification:
21cm
Applicable people:
General.
Appearance color:
24 golden makeup brushes
After sales service :
We are committed to providing you with quality products and the best service. If you have any questions about this product, you can always consult by email. We are happy to answer any questions you may have. :
For after-sales service on product quality issues, please contact us by e-mail for processing; Non-quality issues, products will not be returned once sold, please understand. :
Ingredients :
Thank you for your choice and hope you have a happy shopping :
In order to ensure that you receive the package as soon as possible, please fill in the detailed address (street, house number, zip code) :
I wish you a happy life :
Избор на клиент