.

.

IZOD Мажите е Голем и Висок Голема Предност Перформанси Квартал Поштенски Џемпер Руно Солидна Pullover

IZOD Мажите е Голем и Висок Голема Предност Перформанси Квартал Поштенски Џемпер Руно Солидна Pullover

DEN 788.40

Пристапност
Во достапна форма

72% Полиестер, 28% Рециклиран Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Breatheable ткаенина се овозможува на воздухот да помине.Мека на Допир : Нашата единствена заврши обезбедува помек се чувствуваат и поголема удобност.Пар над вашиот омилен врвот за да го завршите вашето падне изглед.Лесно Нега : Машина перат така можете да го носат директно од фен.Достапни во Редовни, Тенок, и Голема & Високи големини.Земете го тоа лесно во руно направени за удобност.Кој во четврт-патент дизајн идеален за раслојување, ова pullover е направено од водат џемпер поврзана со брусен заврши за supersoft текстура но исто така е машина перат—па може да се каже збогум на хемиско чистење.

Главните карактеристики

Избор на клиент